Producenci

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

 

NAPRAWY BEZGOTÓWKOWE ROWERÓW


Jeśli miałeś wypadek lub stłuczkę z osobą ubezpieczoną lub posiadasz własne ubezpieczenie naprawimy twój rower i rozliczymy się z ubezpieczycielem, bez obciążania twojego portfela, bez straty Twojego czasu.

Krok 1.
Pierwszym krokiem jest dostarczenie do nas roweru na ul. Łodygową 27 w Warszawie, ważne aby mieć przy tym dowód osobisty i numer zdarzenia od ubezpieczyciela.

Krok 2.

Podpisanie upoważnienia

Drugim krokiem jest podpisanie upoważnienia do załatwienia przez nas wszystkich formalności z ubezpieczycielem

Krok 3.

Trzeci krok to naprawa roweru w formie bezgotówkowej - naprawiamy rower i to my rozliczamy się z ubezpieczycielem. Klientowi pozostaje odebrać gotowy rower.

 

Wydrukuj formularz.

 

Wypadki i stłuczki niestety zdarzają się czasem nawet najbardziej odpowiedzialnym uczestnikom ruchu. Gdy już upewnimy się, że wszyscy uczestnicy kolizji wyszli z niej bez uszczerbku na zdrowiu, zajmujemy się własnym pojazdem. Wielu rowerzystów nadal nie ma pojęcia o tym, że nie tylko kierowcom samochodów, ale im również przysługują naprawy bezgotówkowe.

Naprawa roweru z OC sprawcy - jakie kroki podjąć?

By móc skorzystać z usługi naprawy bezgotówkowej roweru, powinniśmy przestrzegać dokładnie tych samych procedur, co w przypadku kolizji samochodowej. Przede wszystkim należy określić winowajcę, czyli osobę, która spowodowała stłuczkę, oraz zgłosić szkodę. Ubezpieczyciel musi zostać o niej odpowiednio poinformowany, aby móc wypłacić należne odszkodowanie.

Następnym krokiem jest dostarczenie uszkodzonego roweru wraz z dowodem osobistym oraz nadanym przez zakład ubezpieczeniowy numerem zdarzenia do naszej siedziby przy ul. Łodygowej 27 w Warszawie. To tam zajmiemy się przywracaniem go do stanu, w którym bezpiecznie będzie mógł wrócić na drogę.

Specjalne upoważnienie

Oddając nam uszkodzony rower podpisują Państwo dodatkowo upoważnienie, na mocy którego nasz zakład będzie miał prawo nie tylko przywrócić pojazd do dobrego stanu, ale także załatwić sprawę z ubezpieczycielem. Po otrzymaniu takiego dokumentu przeprowadzamy naprawę bezgotówkową, rozliczając się z wykonanych czynności już z towarzystwem, w którym winowajca miał wykupione OC. Dzięki temu oszczędzamy Państwu zbędnych formalności. Po całej procedurze wystarczy odebrać od nas gotowy rower, z powrotem przygotowany do trudów jazdy.

Warto zawsze się ubezpieczyć

Ubezpieczenie OC jest niezwykle ważne i może pomóc każdemu. To dzięki niemu jesteśmy w stanie przeprowadzać naprawy bezgotówkowe rowerów, nie obciążając przy tym ani portfela osoby poszkodowanej, ani winowajcy. Jest to świetne rozwiązanie dla obu stron.

W przypadku potrzeby przeprowadzenia różnego rodzaju napraw rowerowych - zarówno tych za gotówkę, jak i tych rozliczanych z ubezpieczycielem, polecamy kontakt z naszą firmą. Chętnie przywrócimy optymalny stan jednośladu i zapewnimy możliwość dalszego korzystania ze wszystkich jego funkcji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl