Przechowalnia rowerów

Okres zimowy, to dla wielu miłośników jazdy na rowerze czas odpoczynku oraz porzucenia swojego mechanicznego rumaka. Nie każdy jednak posiada odpowiednie miejsce, w którym rower mógłby spokojnie poczekać do czasu rozpoczęcia kolejnego sezonu rowerowego. Dlatego właśnie, stworzyliśmy innowacyjny projekt, jakim jest przechowalnia rowerów. Warszawa to miasto, któremu nie brakuje, zarówno miłośników rowerów, jak i ścieżek rowerowych, jednak miejsc, w których można byłoby przechować swój rower, kiedy nie mamy na to warunków, nie ma jeszcze zbyt wielu. Na pewno nasza oferta wyróżnia się tym, że kiedy wrócisz wiosną po swój rower, dostaniesz go przygotowanego do drogi! Napompujemy koła, wyregulujemy hamulce i przerzutki oraz sprawdzimy, czy wszystkie śrubki są dobrze dokręcone, a tym samym, czy będziesz mógł się bezpiecznie poruszać na swoim stęsknionym rowerze! Jednoślady są dla nas tak samo ważne, jak ich właściciele, dlatego też, wszystko to wliczone jest w cenie przechowywania Twojego roweru! Po więcej informacji oraz w kwestii omówienia szczegółów zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami!

PRZECHOWALNIA ROWERÓW SPORT-BIKE REGULAMIN I CENNIK

Każdy rower w przechowalni posiada swoją kartę informacyjną zawierającą: model, dane właściciela (zleceniodawcy), szacunkową wartość, opis ważniejszych komponentów, stan techniczny.

WARUNKI PRZECHOWYWANIA ROWERÓW

  1. Rowery powierzone Sklepowi Sport-Bike przechowywane są w obiektach monitorowanych, zabezpieczonych  alarmem antywłamaniowym, ogrzewanych należących do firmy Sport-Bike.  Pełną odpowiedzialność za rowery powierzone do przechowania ponosi firma Sport-Bike
  2. Opłatę za przechowanie roweru zleceniodawca reguluje w momencie zawarcia umowy. Firma Sport-Bike nie zwraca pieniędzy, jeśli zleceniodawca odbiera rower przed upływem okresu przechowywania. Zleceniodawca zobowiązany jest potwierdzić odbiór roweru z siedmiodniowym wyprzedzeniem.
  3. Odbiór roweru następuje po okazaniu dokumentu przyjęcia roweru do przechowalni Sport-Bike. Dokument taki dostaje zleceniodawca w dniu przyjęcia roweru do przechowalni.  W przypadku  zgubienia dokumentów rower zostanie wydany na podstawie dowodu osobistego zleceniodawcy.
  4. Rower przyjmowany do przechowalni MUSI BYĆ CZYSTY, aby właściwie ocenić jego stan techniczny(rodzaj przerzutek, ogumienia, korby, ślady użytkowania na ramie i innych elementach)

OKRES PRZECHOWYWANIA I CENY

  1. Przechowalnia firmy Sport-Bike  przechowuje rowery w okresie jesienno-zimowym, czyli od 1 listopada do 31 marca. Opłata wynosi 169 zł.
  2. Opłata za każdy kolejny rozpoczęty miesiąc wynosi 19zł.
  3. W przypadku nieodebrania roweru w określonym terminie dodatkowo zostanie naliczona opłat jak za rozpoczęty kolejny miesiąc czyli 19zł.
  4. Na życzenie zleceniodawcy istnieje możliwość odebrania i/lub dostarczenia roweru pod wskazany w dokumencie przyjęcia roweru  do przechowalni (Warszawa i okolice do 20km). Transport do 20 km gratis,  powyżej 20 km płatny 25 zł.

SERWIS PO OKRESIE PRZECHOWANIA

  1. W cenie przechowania  roweru proponujemy przegląd regulacyjny który obejmuje:  pompowanie kół, regulację hamulców, regulację przerzutki przedniej i tylnej, sprawdzenie i dokręcenie wszystkich połączeń śrubowych.
  2. Na życzenie zleceniodawcy odpłatnie w cenie 60 zł możemy wykonać pełny przegląd roweru który obejmuje:  mycie roweru, regulację przerzutek, hamulców, smarowanie łańcucha, konserwacje piasty i suportu, kontrola stanu zużycia napędu.

 

   Uwaga:

Zleceniodawca powinien posiadać: dowód osobisty lub inny dokument ze zdjęciem (prawo jazdy, paszport) potwierdzający tożsamość.