Pakiety serwisowe

Jednym z wymogów uznania gwarancji jest stała kontrola i konserwacja wszystkich części w rowerze. Producent określa zazwyczaj termin od miesiąca do roku, w przeciągu którego powinien zostać przeprowadzony serwis np.: amortyzatora, suportu. Oprócz spełnienia warunków wymaganych do uznania gwarancji, stały serwis poprawia jakość działania poszczególnych komponentów i zmniejsza szansę na ewentualne awarie podczas jazdy. Oferta jest przeznaczona przede wszystkim dla osób które biorą udział w wyścigach albo też intensywnie używają rower.

Przewidziano 5 pakietów serwisowych. Przy każdym z nich użytkownik ma 20% zniżkę na serwis amortyzatora i pierwszeństwo serwisu, co jest dużą zaletą dla osób które ścigają się w maratonach. Pierwszeństwo serwisu oznacza iż maksymalny okres oczekiwania na wykonanie usługi serwisu wynosi 24 godziny.

Pierwszy, podstawowy pakiet serwisowy jest dostępny za 245zł. Gwarantuje nam 5 serwisów w przeciągu roku. W jego skład wchodzą takie czynności jak regulacja przerzutek, hamulców, kontrola i konserwacja napędu oraz kontrola powietrza w ogumieniu. Doskonale sprawdzi się dla osób które w ciągu roku nie pokonują więcej jak 3-4 tys. kilometrów albo sporadycznie się ścigają.

Drugi pakiet kosztuje 395zł, jednakże oprócz 5 serwisów i usług jak w pakiecie pierwszym, zapewnia nam także konserwacje piast i suportu. Jest to szczególnie ważne, dla osób które jeżdżą więcej jak 3-4 tys. kilometrów w przeciągu roku albo regularnie się ścigają w jednej z serii maratonów. Pakiet ten pomoże uniknąć przykrych niespodzianek podczas wyścigów czy też dłuższych wycieczek.

Trzeci pakiet za 549zł, zawiera już 9 serwisów w przeciągu roku. W jego ramach użytkownik ma prawo do regulacji przerzutek, hamulców, kontroli i konserwacja napędu oraz kontroli powietrza w oponach. Oprócz tego ostatni serwis za darmo będzie zawierał centrowanie kół, konserwację piast oraz konserwacje suportu. Pakiet ten jest przeznaczony dla osób które regularnie ścigają się w różnych edycjach maratonów albo intensywnie używają rower przez cały rok.

Ostatni pakiet za 849zł uprawnia użytkownika do 9 serwisów w ciągu roku, w jego skład wchodzą takie czynności jak regulacja przerzutek, hamulców, kontrola i konserwacja napędu, kontrola powietrza w oponach, konserwacja piast i suportu oraz centrowanie kół. Oprócz tego w skład ostatniego serwisu za darmo wchodzi mycie roweru oraz wymiana wszystkich linek i pancerzy, co bezpośrednio wpłynie na płynną pracę napędu. Jest to pakiet przeznaczony dla osób które niezawodność roweru stawiają na pierwszym miejscu a także dla zawodników którzy regularnie ścigają się przez cały sezon.  

Ilość serwisów w pakiecie 5 5 9+1 9+1
Nazwa pakietu Standardowy Silver Gold Gold premium
Cena regularna 375 zł 600 zł 825 zł 1305 zł
Cena w pakiecie serwisowym 245 zł 395 zł 549 zł 849 zł
Oszczędzasz 130 zł 205 zł 276 zł 456 zł
Regulacja przerzutek
Regulacja hamulców
Czyszczenie i smarowanie łańcucha
Kontrola powietrza w ogumieniu
Kotrola stanu zużycia napędu
Mycie łańcucha i kasety
Konserwacja piast
Konserwacja suportu
Centrowanie kół
Mycie roweru
Wymiana wszystkich linek i pancerzy
Pierwszeństwo serwisowania
Jednorazowy rabat 20% na serwis amortyzatora
Ważność pakietu od daty zakupu 1 rok 1 rok 1 rok 1 rok

 

 

Regulamin pakietów serwisowych

§ 1 Postanowienia ogólne

a) Zakup usługi równoznaczny jest z akceptacją regulaminu.
b) Pakiety serwisowe nie łączą się z innymi promocjami.
c) Jeden pakiet serwisowy jest przypisany do jednego roweru na cały wykupiony okres serwisowania (marka, model, nr ramy)
d) Serwisy niewykorzystane  do końca wykupionego okresu przepadają.
e) Cena nie zawiera: kosztów wymiany części, kosztów nowych części, ceny usług których nie obejmuje wykupiony serwis
f) Maksymalny czas wykonania usługi serwisu - 24h
g) Serwisy nie są wykonywane "od ręki" - rower zawsze musi zostać u nas w serwisie . Gwarantuje to wysoką jakość usług.
h) W przypadku nie odebrania roweru w terminie naliczana zostaje stawka za przechowanie - 5zł / dzień.
i) Przy opcjach 549zł i 849zł - 10 serwis (najwiekszy) wykonujemy tylko i wyłącznie jako ostatni serwis w okresie rozliczeniowym.
j) Wszystkie ceny są cenami brutto